Preču atgriešana

Ja iegādātā prece, jebkādu iemeslu dēļ, nav jums piemērota, jūs varat to atgriezt 14 dienu laikā un pirkuma summa tiks jums atmaksāta (saskaņā ar e-veikala pasūtīšanas noteikumu 2.6 punktu).

Lai atgrieztu produktu, lūdzu, nosūtiet atgriešanas paziņojumu ar aprakstu uz e-pasta adresi info@mydecors.eu, pēc kā saņemšanas Pārdevējs saskaņos ar Klientu, kā atgriezt Preces. Visas ar atgriešanu saistītās izmaksas jāapmaksā Klientam.

Atgriežamo preču stāvokļa pasliktināšanās gadījumā pircējs ir atbildīgs par vērtības kritumu, kas radies preču lietošanas rezultātā, ja preces ir lietotas jebkādā citā veidā, kas nepieciešams, lai noteiktu preces stāvokli, īpašības un funkcionalitāti. Lai noteiktu preču stāvokli, īpašības un funkcionalitāti, pircējam atļauts lietot un izmantot preci tikai tā, kā to parasti atļauts darīt veikalā.

Par atgrieztajām precēm atmaksājamās summas daļu Pārdevējs atgriež Klientam turpmāk norādītajā veidā:

  • prece nav lietota un oriģinālais iepakojums nav atvērts mēs atmaksāsim klientam 100% no pirkuma cenas;
  • prece nav lietota, taču oriģinālais iepakojums ir atvērts mēs atmaksāsim klientam 90% no pirkuma cenas.

Mēs atmaksāsim naudu par atgrieztajām precēm atpakaļ pircēja bankas kontā bez liekas kavēšanās, taču ne vēlāk kā 14 dienas kopš preču atgriešanas dienas.

Preces, kas neatbilst atgriešanas noteikumiem veselības vai higiēnisku apsvērumu dēļ, un ir atvērtas pēc piegādes, nav derīgas atgriešanai.